Podzim v Madam Deluxe

S příchodem podzimu do Madam Deluxe dorazilo i mnoho nádherných kolekcí prádla. Zahalíme Vás do krásných barev, jemné krajky, kterou na sobě neucítíte a střihů, které Vás budou těšit. Pojďte se na ně s námi podívat!

Empreinte Cassiopee

Červená ve spojení s nádhernou krajkou podprsenky Cassiopee je až nebezpečná kombinace! Krajka této podprsenky je tužená, takže není vidět pod oblečením. Jde o náš absolutní bestseller a vždy nejočekávanější podprsenku sezóny.

Simone Perele Delice

Přejděme k něžnější barvě. Tato světle až ledově chladná modrá vypadá na těle naprosto neuvěřitelně. Podprsenka Delice si pohrává s průhledností a nádherná výšivka jí dodává punc luxusu. My se jí nemůžeme vynadívat!

Simone Perele Andora

Andora přichází tento podzim s opět limitovanou barvou – tentokrát v krásném teplém odstínu barvy višní. Andora je podprsenkou oblíbenou po celém světě díky jejímu košíčku z 3D spaceru, který dýchá a přizpůsobí se tvaru těla. A v nové barvě jí to velmi sluší. 🙂

Marie Jo Axelle

Marie Jo letos přinesla nádhernou sérii Axelle v květinovém designu, který si pohrává s černou a bílou barvou. Ramínk zdobí něžná krajka, která Vás nechá se do této série zamilovat.