Jak na prádlo s Míšou Salačovou: výbava pod plesové šaty

Jak jistě víte, často naši prodejnu navštěvuje krásná Míša Salačová, bývala Miss a současně úspěšná blogerka v rámci Cool Brno Blog. Rozhodli jsme se tak přiblížit Vám tajemství kvalitního padnoucího prádla právě s ní! V prvním díle se budeme věnovat podprsenkám a stahovacímu prádlu pod plesové šaty!

Věřte, že vybrat vhodné a hlavně, dobře padnoucí spodní prádlo, zejména podprsenky, to opravdu není “jen tak”. Často totiž, milé dámy, žijeme v naprosto mylných představách o našich správných velikostech. A tak to dopadá tak, že mnohé z nás, žen, nosíme zcela špatně zvolené prádlo. A to nám zbytečně deformuje postavu. Jak tedy prádlo vybírat?

Tento seriál začínáme radou, co obléct nejen pod plesové šaty, abychom vypadaly perfektně. Všechny zmiňované produkty si můžete vyzkoušet na prodejnách Madam Podprsenky i v Madam Deluxe na Údolní 31 v Brně, kde vám také rádi osobně doporučíme to nejlepší přímo pro vás.

Výběr vhodné podprsenky

Plesová sezóna je v plném proudu a většina žen řeší, jaké prádlo zvolit pod své šaty. Asi úplně nejdůležitějším pravidlem je nejdřív přemýšlet, zda mám pod své vysněné šaty tu pravou podprsenku. Ty šťastnější mohou jít samozřejmě bez, ale pro nás ostatní máme radu. Také volba kalhotek se nesmí ponechat náhodě, pokud chceme vypadat opravdu dokonale.

Šaty s odhalenými rameny si může v dnešní době dovolit téměř každá žena, pokud se na ně cítí. V naší nabídce najdete kvalitní podprsenky s odepínacími ramínky, které bez problému udrží poprsí do velikosti košíčku G. Pro majitelky méně objemných hrudníků zase můžeme doporučit push up samodržící podprsenky. U podprsenky, která má držet bez ramínek je maximálně důležité zvolit správnou velikost a dostatečně pevný obvod. Pokud si myslíte, že takovou podprsenku nemůžete nosit, možná jste pouze zatím nevyzkoušela tu pravou!

Míša sama dodala, že právě o tom to je – i ona se v samodržící podprsence, kterou jsem si u nás zkusila, cítila moc dobře, sebejistě – věděla, že podprsenka zkrátka bude držet tam, kde má.

Pokud toužíte dokonce po šatech s odhalenými zády, i pro vás máme řešení. Jde o nalepovací podprsenky ze speciální lepící pásky, které dobře udrží i poměrně velká prsa. Zde už však jsou určité limity a doporučujeme nejdříve ověřit, zda je pro vás tato možnost vhodná.

Stahovací a bezešvé prádlo

Nenechte se zmýlit, stahovací prádlo často řeší i velmi štíhlé ženy, které potřebují postavu zpevnit a vyhladit. Rýsující se kalhotky nebo tanga pod šaty opravdu už nejsou in. Nečekejte, že Vám stahovací kalhotky uberou dvě konfekční velikosti. Ale kvalitní stahovací prádlo nás dokáže opticky zeštíhlit, zpevnit a především vyhladit pod uplými oděvy. Výsledný efekt potom působí daleko lépe. Míša na stahovací prádlo nedá dopustit – opravdu krásně vytvaruje postavu, dokáže třeba krásně zeštíhlit partie břicha, ale i stehen…

Je vhodné volit druh prádla podle oblasti, kterou chcete tvarovat. Skvělé jsou kromě klasických vysokých kalhotek také kalhotky s nohavičkou, které krásně zpevní i stehna a zadeček. Můžu doporučit i různé typy stahovacích body nebo šatů. Vždy však dejte pozor na zakončení prádla. Pokud se vám stahovací prádlo někde zařízne a vytvoří faldík, nemusíte ho snad ani nosit. Míša osobně má nejraději ukončení z ploché elastické krajky, která se nerýsuje pod oblečením, ale vypadá velmi pěkně. Dále můžete vybírat například z laserově řezaných okrajů, ale na klasické švy opravdu pozor.

Volte rozhodně kvalitní a prodyšné materiály a potom se budete cítit skvěle a sebejistě celý večer. 🙂

Míša dodává tip na večerní outfit! V našich obchodech najdete velký výběr nejrůznějších body, která dobře sedí a můžete je nosit i jako zajímavý top. Hodit se budou i na ples, kdy si k nim můžete vzít třeba dlouhou společenskou sukni.

Tak ať jste na plese – a nejen zde – neodolatelné, milé dámy!

Prodejnu Madam Deluxe najdete na Údolní 31 v srdci Brna. Každý všední den se na vás budeme těšit od 10:00 do 19:00 a v sobotu od 10:00 do 14:00. Ke každé zákaznici přistupujeme individuálně a vždy společně hledáme to ideální řešení. Zastáváme názor že prádlo by mělo být nejen na pohled krásné, ale především se v něm musíte cítit skvěle a sebevědomě i Vy!