Jak vybrat skutečně padnoucí plavky

Pláž, moře a sluníčko. To je sen snad každé z nás. Cítit se však v létě dobře i na pláži či u bazénu není pro každou z nás samozřejmostí. Trápí-li i vás každoroční výběr plavek, nenechte jejich výběr na poslední chvíli. Bez stresu a neustálého vracení zboží z eshopu kvůli nepadnoucí velikosti. Vyberte si letos své vysněné plavky, které se vám nejen-že budou líbit, vydrží vám nejednu sezónu, ale především se v nich budete cítit krásně a pohodlně díky správně zvolené velikosti i střihu! Se vším vám poradíme v našem nádherném showroomu v Brně na Údolní 31.

Dbejte na správnou velikost

My ženy to máme při výběru plavek o něco složitější, než-li muži. Většině z nás nestačí pouze správné zvolení klasické konfekční velikosti od S či M. Řešíme správnou velikost podprsenky a samozřejmě i spodního dílu, pokud mluvíme o plavkách dvoudílných. Důležité je začít právě u podprsenky.

 

  • Obvod vaší (a to nejen plavkové) podprsenky by měl být poměrně pevný. Je to totiž právě obvod, který udrží prsa tam, kde mají být. Tím zaručíte, že plavky budou držet i po celý den tak, jako když si je obléknete. Ramínka jsou pouze takové jištění, dotáhnutí tvaru a případně je ani nemusíte využít, pokud milujete dokonalé opalování bez ramínek. Obvod podprsenky se vám navíc ve vodě o něco povolí – obvod by tedy při zkoušení plavek měl být odtáhnutelný od vašich zad na maximálně 5 cm. 
  • Ramínka následně dotahujeme asi tak, abyste pod ně dala pohodlně dva prsty.
  • Košíček by měl být dostatečně hluboký, aby vám střed mezi košíčky krásně dolehl na hrudní kost a zároveň aby se případné kostice plavek nikdy nezapichovaly zboku do prsní tkáně.
  • Ideální řešení vhodné velikosti je nechat si poradit od našich vyškolených asistentek prodeje na naší prodejně. Ke každé zákaznici přistupujeme individuálně a poradenství ohledně velikosti je u nás samozřejmostí u každé zákaznice.

Správný střih

Správný střih plavek se v zásadě odvíjí od vaší velikosti. V Madam Deluxe vám rádi doporučíme vhodný střih i s ohledem na vaše preference. Dopředu si promyslete, zda-li je pro vás důležité dokonalé opalování – v tom případě vám doporučíme střihy s odpínacími ramínky a kalhotky s vázáním v bocích. Dáváte-li přednost maximálnímu pohodlí a jistotě při plavání, budou pro vás vhodná plavky balkonetovýho střihu s vyšším středem podprsenky nebo i plavky jednodílné.

Módní designy i nadčasovost

Každý rok pro vás vybíráme ty nejkrásnější a nežádanější série našich oblíbených světových značek. Proto si můžete být jista, že v Madam Deluxe najdete výběr z plavek, ve kterých každou sezónu zazáříte.

Najdete u nás nejen módní a netradiční vzory, ale i nadčasové kousky, které vás jednoduše neomrzí a snadno je zkombinujete s jinými kousky oděvu.

A co dál?

U nás si potrpíme na detaily. Dokonalost plážového outfitu dodávají právě doplňky. Parea, kaftany i plážové šaty z úžasných materiálů, které si zamilujete na první pohled i dotek, na ty my si potrpíme. Nebojte se vyzkoušet různé možnosti kombinování doplňků s plavkami, které vám rádi v Madam Deluxe ukážeme a vybereme tak společně plážový outfit, díky němuž se budete na pláži i u bazénu cítit báječně.

Máte-li jakýkoliv dotaz, navštivte naši prodejnu na Údolní 31 v Brně každý všední den od 10:00 do 19:00, či v sobotu od 10:00 do 14:00, nebo nám napište email na info@madam-deluxe.cz. Těšíme se, až letos společně vybereme ty dokonale padnoucí plavky! Více o našem sortimentu plavek se dozvíte zde.