Jaro v Madam Deluxe

Taky se každý rok těšíte na příchod jara? I my, ale máme k tomu i jiný důvod než to úžasné sluníčko a rozkvetlé třešně. Na jaře k nám totiž do Madam Deluxe přicházejí jarní a letní kolekce prádla, které jsme pro Vás vybrali. Pojďte se na ně s námi podívat!

Marlies Dekkers – Art od Love

Jednou z nejžádanějších sérií tohoto roku je určitě tato svůdná kreace od Marlies Dekkers. Proužky všude kam se podíváte.

 

Marie Jo – Mai

 

Tuto dechberoucí krajkovou sérii pro Vás máme hned ve dvou barvách. V každé totiž působí naprosto jinak. Pudrová s jemným nádechem zelenkavé krajky se schová pod oblečením jako tělová barva a bílá série je naprosto luxusní zálěžitostí i pro nevěsty.

 

Primadonna – Crystal

 

Série, která je typická svoji lehkostí a elegancí i pro velké poprsí. Dokonalý střih a krajka kombinující hnědou a krémovou barvu bude v létě nejlepším společníkem.

Marie Jo – Precious

 

Černá krajka je snad nejoblíbenější dámským doplňkem. Je snad něco více načasového? Série Precious ji kombinuje s kamínky Swarovski a ve všech střizích podprsenky je neodolatelná.

Empreinte – Cassiopee

 

Absolutní bestseller v Madam Deluxe je podprsenka Cassiopee. Tužená krajka, která není vidět pod oblečením a dokonalé pohodlí. V nové barvě midnight blue Vám ji představujeme jako perfektní nádhradu klasické černé podprsenky.

Primadonna – I Do

 

Pro nevěsty jen to nejlepší. I Do od Primadonny je sérií, která je ideálním kouskem do šatů bez ramínek.

Empreinte – Nikki

 

Krajková podprsenka, která je pod oblečením neviditelná? To je Nikki od Empreinte. Díky tužené krajce bez jediného švu funguje jako hladká podprsenka vhodná i pod upnutá letní tílka. Abyste se i v létě cítily dokonale, dámy.

Lise Charmel – Instant Chic

Od Lise Charmel a její sestry pro větší poprsí – Eprise – nečekáme nikdy nic méně, než naprostou dokonalost. Fanynky modré barvy a luxusní francouzské krajky tato série jistě potěší. Vyztužená varianta pro menší poprsí je samozřejmostí.

Primadonna – Must Have

 

Pudrová barva, hladké provedení a jemný zvířecí vzor. To je Must Have, jejíž název už napovídá o tom, že je to jeden z kousků, který by neměl chybět ve Vašem šatníku.

 

Všechny novinky i naše stálice najdete v našem krásném showroomu v centru Brna na ulici Údolní 31. Naše asistentky prodeje Vám rádi poradí, jaký střih a velikost je pro Vás nejvhodnější a věříme, že si u nás vyberete skutečný poklad, který si zasloužíte a bude Vás opravdu sedět. Velmi se těšíme na Vaši návstěvu.