KOŠILKA NA VELKÁ PRSA? NAŠLI JSME JI!

Také jste vždy, milé dámy, toužily po krásné, skvěle padnoucí košilce? Ideální také pro velká prsa, které by byla schopna udržet? A to prosím ne s kosticemi, vždyť bychom v ní chtěly i spát. Ano? Tak my ji pro Vás našli!

Košilka Primadonna By Night na velká prsa

Naše věrné zákaznice už jistě ví, že pro značku PrimaDonna máme velikou slabost. Naše sympatie vzrostly o to více, když jsme toto jaro objevili jejich sérii s názvem BY NIGHT. Tu tvoří právě i košilka, do které jsme se okamžitě zamilovali. Opravdu! Hned jsme ji tedy objednali a testovali. Uspěla na 100 %.

To, že je absolutně nádherná, snad psát ani nemusíme. Její vrchní část je tvořena pevnou krajkou, ale nemusíte se jí vůbec bát – nemá absolutně žádné tendence k párání se, je pouze jemně elastická a podšitá, takže podpoří právě i větší velikosti prsou. Širší ramínka ocení každá praktická dáma, milující pohodlí a jistotu. Košíčky jsou samozřejmě nevyztužené bez kostic. Jistě se Vám v ní bude příjemně spát.

Primadonna By Night košilka

Co tedy prsa dokáže tak krásně udržet? Krom perfektní hloubky košíčků, která s většími velikostmi počítá, je zásadní i zúžení pasu pod košíčky. Tento pás zaručuje právě udržení i těžších prsou. No koukejte jak krásně drží i Maruščinu velikost 70G!

Noční prádlo ve větších velikostech By Night

A aby toho nebylo málo – celá tato série není tvořena ničím jiným, než pravým H-E-D-V-Á-B-Í-M! Jemné, lesklé a dokonale příjemné hedvábí. Své zákaznice si chceme prostě rozmazlovat nejen střihy, ale jen těmi nejvybranějšími materiály. Máme již vyzkoušeno, že kdo si tuto košilku na sebe obleče, ten se s ní už nechce rozloučit. 🙂

A pro dámy, které chtějí být šik za každé situace, ať už v posteli či při sledování nedělního programu v televizi, máme ještě něco navíc. A to jeden z nejluxusnějších župánků, které jsme kdy v Madam Podprsence měli. Jde o kousek, který spadá taktéž do kolekce By Night a tak naši oblíbenou košilku prostě perfektně doplňuje. Už jste viděly, dámy, tu úžasnou krajku na rukávech?

Inu, musíte uznat, že se PrimaDonna vyzná nejen v podprsenkách, ale i v nočním prádle. My ji za to milujeme ještě více. Už se nemůžeme dočkat, až u nás sérii By Night vyzkoušíte.

Hedvábný župan Primadonna By Night