Léto s Lise Charmel v Brně

Pokud jste se prádlem od Lise Charmel již setkali, jistě víte, že jejím klasickým poznávacím znakem je krajka. A ne jen tak ledajaká. Ta nejluxusnější francouzská krajka z Calais. A jelikož jsme kreacemi této značky každou sezónu naprosto okouzleni, máme pro vás několik novinek, které budete toto léto moci v Madam Deluxe vyzkoušet.

Začněme z lehka. Mintově zelenou barvou se pyšní série Splendeur Soie, což v překladu znamená nádherné hedvábí. Už asi tušíte, jaký materiál této sérii kraluje. Ve spojení s krajkou tak typickou pro značku Lise Charmel jsme pro vás vybrali vyztužený střih podprsenky s nízkým středem, která je ideální do výstřihu a krásně centruje poprsí k plnému dekoltu. Samozřejmostí jsou tanga a šortky, tak jemná, že je na sobě neucítíte.

Mintovou barvou jsme byli toto jako posedlí a tak u nás budete moci z této dokonale hedvábné série vyzkoušet i luxusní župánek a spací set s francouzskými šortkami. Krajka nemůže chybět, samozřejmě.

Pokračujme v trochu odvážnějším duchu. Oranžová je jednou z barev roku 2017 a proto jsme neodolali ani této rafinované sérii v korálovém tónu barvy. Lise Charmel ji nazvala Gravure Corail. Tato série je výjimečná svoji výšivkou. Věděli jste, že Lise Charmel své prádlo šije na starých šicích strojí z 20. století, aby bylo jejich dílo tak precizní, jako před desítkami let? Tato značka skutečně věří v tradici. Najdete ji u nás ve vyztužené i nevyztužené variantě s kosticí.

Pro dámy větších velikostí přípravila sestra Lise Charmel – značka Eprise – sérii ve stejném odvážném designu nesoucí název Talisman Corail. Nevyztužená varianta podprsenky nádherně podpoří i větší poprsí až do košíčku G a doplníte-li ji o bezešvé šortky, budete se cítit opravdu jako královna.

Pro dychtivé fanynky tohoto francouzského pokladu a milovnice příjemného spánku máme v nabídce i nádherný hedvábný spací set a opět i župánek. Abyste se cítila úchvatně při každé situaci!

Ukončeme tento výčet francouzské nádhery něčím o něco praktičtějším, ale neméně dechberoucím. Pudrová barva je naší slabostí, to jistě víte. Nahrazujeme jí nudné tělové podprsenky i nepraktické bílé prádlo. A na těle vypadá fantasticky! Raffinement Precieu Vás ohromí krajkou i výšivkou v lehce průhledném designu tohoto prádla.

Stejnou jemnost designu si mohou užít i dámy větších velikostí opět u Eprise, jejíž série nese název Raffinement Douceur. Nevyztužená podprsenka z této série je lehce průhledná a celá prošitá luxusní výšivkou. Pro Lise Charmel i Eprise jsou navíc typická i zdobná dvojitá ramínka, která se nemusíte bát nechat vykouknout zpod trička.

Nakonec se s námi pokochejte lehoučkým župánkem a overalem na spaní z této něžné série. Jde o opravdovou třešničku na celém tomto dortu novinek.

 

Nechte se s námi okouzlit těmito božskými sériemi a přijďte je vyzkoušet do Madam Deluxe na Údolní 31 v Brně. Najdete je samozřejmě i na eshopu s dalšími kousky od značky Lise Charmel zde.