Podzim s Empreinte

Že podprsenka na velká prsa nemůže být krásná? Taková myšlenka vás jistě opustí raz dva jakmile zkusíte překrásné série naší oblíbené francouzské značky Empreinte. V Madam Deluxe v Brně milujeme jejich nevyztužené podprsenky s kosticí, které naprosto s přehledem pojmou i větší velikosti prsou, dokonale je podpoří a zakulatí. A vzhledem k využití těch nejluxusnějších materiálů je prádlo Empreinte dokonale pohodlné po celý den. Jaké série si pro nás značka Empreinte nachystala tento podzim? Pojďte se s námi pokochat!

Všechny série si můžete prohlédnout i na našem >> eshopu.

Cassiopee v barvě Macchiato

Náš absolutní bestseller od značky Empreinte – nádherná podprsenka Cassiopee, která se pyšní tuženou krajkou neviditelnou pod oblečení, se tento podzim pyšní limitovanou hnědou barvou s fialovými odlesky.

>> prohlédněte si sérii na eshopu

Melody v barvě Galaxie

Další náš velmi oblíbený kousek s tuženou krajkou, podprsenka Melody, je ve stříbrné barvě se zlatým prošíváním naprosto nepřehlédnutelná. Je typická pro svá vyměkčená ramínka, která si oblíbily dámy větších velikostí díky pohodlí, které přináší.

>> prohlédněte si sérii na eshopu

Carolyn v barvě Poupre

Purpurové a vínové tóny jsou v prádle tento podzim naprostým hitem. Ani Empreinte tak nezaváhal a dokonale střiženou balkonetovou podprsenku Carolyn zbarvili do této smyslné barvy! My tleskáme!

>> prohlédněte si sérii na eshopu

Lilly Rose v barvě Etincelle

Stříbrná barva se nám opět opakuje s názvem etincelle (v překladu jiskra). Stříbrná barva se chová podobně jako tělová – nezáří pod světlým oblečením jako bílá a je tak velmi praktická. Podprsenka Lilly Rose v této barvě opravdu prokoukla!

>> prohlédněte si sérii na eshopu

Apolline v barvě Cyprus

Není modrá jako modrá. A podprsenka s tak nádhernou výšivkou je taky jenom jedna – nádherná Apolline. V této petrolejové barvě jde o naprosto netradiční sérii, kterou si jednoduše zapamatujete. Body na velká prsa se nehledá snadno, u série Apolline je to však samozřejmostí. A jak je krásné!

>> prohlédněte si sérii na eshopu