Přišlo jaro

Jaro na sebe nenechalo příliš dlouho čekat, viďte, dámy? V Madam Deluxe ale jaro začalo ješte o něco dříve a to s první novinkou z jarních/letních kolekcí pro rok 2019. Jak trendy se mezi prádlem letos objeví a které plavkové série k nám již stihly dorazit?

 

Krajka pro výjimečnou příležitost

Lise Charmel a její sesterská značka Eprise pro větší poprsí opět ukázaly, že nejkrásnější krajky mají svoji mekku ve Francii. Na jaře si pohrávají se svěžími, lehkými barevami, které buď kontrastují, nebo naopak leží tón v tónu v harmonii.

Lise Charmel Ecrin Désir

Lise Charmel Soir de Venice

Nechybí ani série vytvořená pro nevěsty a všechny dámy, které milují dotek saténu a luxusní barvu slonové kosti. Ve více střizích ji najdete v našem showroomu, který nádherně prosvítila.

Lise Charmel Soie Virtuose

 

Tělové a černé prádlo nechte toto jaro ležet

Značka Empreinte se naopak zaměřila na praktičnost, kterou však snoubí s netradičními barvami. Empreinte chce naučit ženy nosit barvy i pod oblečením. Černou nahraďte ocelově modrou, tělovou pak elegantní pudrovou barvou.

Empreinte Thalia

Empreinte Apolline

Plavková sezóna začíná

První nádherné kolekce plavek dorazily i k nám do brněnského showroomu. Lise Charmel i Maryan Mehlhorn jsou naše stálice a je proto mnoho důvodů. Od trendy designů až ke kvalitnímu zpracování a bezkonkurenčním střihům. Odolat bude letos těžké.

Maryan Mehlhorn Cubana

Lise Charmel Distinction Nautique

A další novinky jsou již na cestě! Jako první se o nich dozvíte na našem Facebooku a Instagramu.

Velmi se na Vás těšíme v brněnském showroomu MADAM DELUXE na Údolní 31.