Repeat – láska na první dotek

Už jste zažili lásku na první dotek? Švýcarská značka REPEAT je jí pověstná. Projednou vás neoslníme nádhernými kolekcemi prádla, ale neodolatelnými svetry jen z těch nejlepších tkanin v nadčasových i trendy střizích. Repeat není pouze jedna z mnoha značek oblečení, jde o kousky, které vám budou dělat radost věky.

Tato značka vznikla roku 1978 a v roce 2008 spatřila světlo světa první prodejna REPEAT v Bernu a poté i v Amsterdamu. Od té doby značka expandovala po celém světě a jejich nádherné kreace tak můžete vyzkoušet konečně i v Madam Deluxe v Brně.

Pro Repeat je typická především jejich láska k luxusním materiálům. Vytváří tak módu, která vás svede především dotekem. Nejvyšší kvalita a smysl pro dokonalost posledního detailu je samozřejmostí pro každý z kousků značky Repeat.

V roce 1995 byl Repeat znám především jako jedna z mála značek nabízející 100% kašmírové oblečení. Dnes nám přináší módní oděvy nejen z kašmíru, ale i z klasické vlny či ze 100% hedvábí. Každá kolekce značky Repeat přináší současné žhavé trendy přičemž stále zachovává jednoduchost v kombinování. Výsledkem jsou kousky vhodné pro každou příležitost! Od elegance k ležérnosti, každá kolekce obsahuje nádherné variace jemných, kvalitních a pohodlných kardiganů a svetrů, které doplňují halenky, kalhoty a jiné doplňky.

Pokud tedy hledáte značku, která by vám dopřála luxus těch nejjemnějších hebkých materiálů a chcete tak své kůži dopřát jen to nejlepší, REPEAT jednoduše musíte vyzkoušet. Tuto značku najdete v Madam Deluxe na Údolní 31 v Brně.