Rozlučka se svobodou plná prádla

Vdává se vám kamarádka? Přemýšleli jste už, jak ji dokonale překvapit originální rozlučkou se svobodou? V Madam Deluxe si můžete rezervovat večer jenom pro nevěstu a její partu a užít si nákupy prádla jak nikdy jindy. Odnesete si tak nejenom nádherné kousky prádla, které skutečně padne, ale i zážitek z brafittingu při popíjení výborného prosecca v atmosféře našeho krásného showroomu v centru Brna.

Celá prodejna a naše dvě vyškolené asistentky prodeje budou po tento večer jenom vaše. V případě zájmu se postaráme o občerstvení dle Vašich chutí, abyste si zážitek k rozlučky se svobodou maximáně užily. Každá z dam se může nechat odborně přeměřit a nechat si poradit ohledně toho správného střihu a velikosti podprsenky. V Madam Deluxe najdete světové značky toho nejkvalitnějšího prádla, které si zamilujete na první pohled i dotek! Pro nevěsty samozřejmě nabízíme nádherné bílé či krémové sety prádla, samodržící podprsenky či sexy prádlo na svatební noc.

Jak si objednat svoji stylovou rozlučku se svobodou v Madam Deluxe? Stačí nám napsat přibližný termín konání na email info@madampodprsenka.cz a na všem se společně dohodneme.