Souboj našich bestsellerů!

Minulý rok jsme objevili v Madam Podprsence skutečný poklad – a to materiál 3D spacer, z nějž se čím dál častěji tvoří košíčky podprsenek. Jedním z průkopníků tohoto senzačního materiálu je právě značka Simone Perele a jejich podprsenka Andora, kterou zná snad již každá naše zákaznice! Po měsících bezmezného okouzlení touto podprsenkou jsme se však setkali s jinou, která Andoře konečně mohla konkurovat! A to právě podprsenka Caresse – taktéž od Simone Perele!

Porovnání podprsenek Andora a Caresse

Tyto dvě podprsenky stále vévodí našemu žebříčku nejprodávanějších podprsenek v Madam Podprsence a ač mohou na první pohled působit velmi podobně, má každá svá specifika. Pojďme si tedy tyto dva kousky jednoduše porovnat!

1. VELIKOST

Jeden by si myslel, že když jsou obě tyto podprsenky tvořeny stejnou značkou, budou velikostně sedět alespoň obdobně. Ehm…zde přichází základní omyl! 🙂 Podprsenky sedí velikostně opravdu velmi rozlišně a pokud by si dáma chtěla odnést oba tyto kousky, je téměř jisté, že si je neodnese ve stejných velikostech. 🙂 Na fotkách můžete vidět obě podprsenky na naší tváří Vandě, které Andora padne ve velikosti 70G a Caresse ve velikosti 70F.

Andora je podprsenka se znatelně užšími kosticemi. S tím mohou mít občas problém dámy s širší prsní tkání. Tím se může občas košíček jevit jako menší. Andora je navíc v obvodu přibližně o číslo volnější – často tedy dámy volí u Andory pevnější číslo obvodu.

Podprsenka AndoraSimone Perele

Andora ve velikosti 70G. Její kostice jsou poměrně úzké.

Podprsenka Caresse Simone Perele

Caresse ve velikosti 70F.

Caresse je naopak v košíčku o číslo hlubší! Opravdu. Takové Gčko u Caresse je už solidní Hčko! 🙂 Což  koneckonců není na škodu. Obvodově sedí Caresse naprosto klasicky.

podprsenka Andora Simone Perele

V obvodu 70 jsme dokázali obvod Andory odtáhnout od zad Vandy až o 8cm.

Podprsenka Caresse Simone Perele

U Caresse jsme u obvodu 70 dokázaly jeho pevnost tím, že jsme byli schopni jej odtáhnout maximálně o 4cm.

2. NENÍ SPACER JAKO SPACER

Co ani z fotek nepoznáte je, jaký to ten spacer je vlastně materiál. Je tvořen miniaturními trubičkami naplněnými vzduchem a tak je velmi prodyšný a ač košíčky ze spaceru vypadají na první pohled jako vyztužené, jsou velmi jemné a často tak padnou stejně perfektně, jako nevyztužená podprsenka – s jednou malou výhodou: košíček je hladký, takže se nerýsuje pod oblečením a širší látka spaceru zabraňuje viditelnost bradavek.

Spacer u Andory je velmi klasický, jemný a pružný. Právě díky jeho jemnosti je Andora podprsenkou, která padne téměř každému a absolutně ji na sobě necítíte! Nicméně není úplně vhodná na skutečně velká prsa, jelikož je spacer právě až přiliš jemný, aby opravdu těžká prsa podpořil.

Od toho tu ale nakonec máme právě Caresse! Spacer u Caresse je tvrdší a pevnější, stále však pruží. Podpoří tak i větší prsa bez problému!

3. STŘIH

Střih je zřejmě ta nejzásadnější věc, v čem se tyto dvě podprsenky liší. Andora je podprsenka vhodná i do kulatého výstřihu. Má balkonetový střih a její košíčky jsou nízké i na stranách. To ocení dámy, které nemají rádi podprsenky, které jsou právě u podpaží příliš vysoké. Andora dokáže prsa pozvednout a dodat jim krásný kulatý tvar. Ramínka má střižená poměrně široko od sebe a najdete na nich krásnou výšivku. Posazení ramínek občas nevyhovuje dámám s užšími rameny, jelikož mají pak ramínka tendenci padat. Pokud však úzká ramena nemáte, nebudete mít s Andorou problém! 🙂

Podprsenka Andora Simone Perele

Střih Andory je typický balkonetovým střihem s nižšími košíčky a ramínky posazenými dále od sebe.

Zatímco Caresse je podprsenka, která je zázrakem i pro hluboký výstřih. Oceňujeme ji zejména ve větších velikostech, jelikož je to opravdu jedna z mála podprsenek do výstřihu na velká prsa, ze kterých prsa nemají tendenci vypadávat. Caresse má tedy nízký střed a proto i vyšší košíčky po stranách. Její ramínka jsou posazená klasicky a jsou oproti Andoře hladká. Krajku u Caresse najdete na obvodu, který je po stranách o něco širší, než u Andory.

Podprsenka Caresse Simone Perele

Caresse je v košíčkách vyšší po stranách, má snížený střed a je tak vhodná i do hlubšího výstřihu.

Tak která z těchto krásek by byla tou pravou podprsenkou pro vás? Obě je můžete vyzkoušet na našich pobočkách, kde vám samozřejmě poradíme se správnou velikostí a doporučíme i tu, která je pro vás vhodnější. 🙂