Jsme tu pro vás

Těšíme se na Vaši návštěvu! Můžete přijít nakupovat kdykoliv během otevírací doby bez nutnosti objednání. Nebo využijte možnosti se objednat ke své oblíbené poradkyni telefonicky nebo e-mailem. Rádi Vás obsloužíme také mimo běžnou otevírací dobu prodejny. Najdete u nás dokonalé prostředí pro uspořádání originálních dámských večírků, oslav nebo rozluček se svobodou. S organizací rády pomůžeme a slibujeme skvělé zážitky.

Slovo majitelky

Celý náš tým je připraven věnovat se každé zákaznici tak, aby se u nás cítila prostě skvěle. Jsem vždy velmi ráda za každou zpětnou vazbu, jen tak můžeme dále zlepšovat naše služby. Nákup spodního prádla je u nás příjemným zážitkem a odreagováním. Nabízíme nejširší výběr toho nejkvalitnějšího prádla a vždy nadstandartní zákaznický servis. Všechny naše značky mám osobně vyzkoušené na základě několikaletých zkušeností. Proto v Madam Deluxe najdete opravdu jen to nejlepší ze světa spodního prádla. Přijďte se přesvědčit sama…

Barbora Matyášová

Kdo se o vás postará

Jsme profesionálové v poradenství ohledně padnoucího prádla (brafittingu), ale především jsme také ženy. Ženy, které prádlo milují, denně jej oblékají a samy moc dobře ví, jaké nepříjemnosti může nepadnoucí prádlo přinášet. Naše práce je naším koníčkem a velmi nás těší pomáhat ženám najít svoji krásu skrze nádherné prádlo, které skutečně podpoří a budete se v něm cítit skvěle. Máte v Madam Deluxe svoji oblíbenou poradkyni? Objednejte se přímo k ní a užijte si své nakupování ve společnosti, ve které se budete cítit jistě a příjemně.