Empreinte

Značka, která skutečně zaplňuje mezeru na trhu především mluvíme-li o větších velikostech košíčků, to je Empreinte. Každá, kdo jejich prádlo jednou vyzkouší, ví, že pohodlí a střihy jejich podprsenek jsou absolutně bezkonkurenční. Jak to ale vše začalo?

Tato francouzská značka datuje svůj vznik těsně ke konci 2. světové války, kdy se zaměřovala na výrobu podvazkových pásů a spodniček ve městě Brest. Název Empreinte (francouzsky otisk) vznikl z textu písně, ve které se zpívá „Je ne peux effacer l’empreinte du passé,“ tedy „nikdy nesmažu otisk minulosti“. Podobně jako všechny značky prádla se během minulého století začal Empreinte postupně soustředit na výrobu podprsenek. Kolem 50. let vytvářeli podprsenky pouze v košíčcích A a B a postupně svůj sortiment rozšiřovali. Košíček E vznikl roku 1962 a dnes tuto značku oblékáme i v košíčcích I.

Každá série této značky je dokonalým příkladem souladu elegance, prvotřídních materiálů a velmi promyšlených střihů. Našimi stálicemi jsou především série Cassiopee a Melody, které se obě pyšní revoluční technologií na krajce, která nejde vidět pod oblečením. Zaručujeme, že si tuto značku zamilujete na první pohled i dotek!