Lise Charmel

Každá žena má svoji tajnou vášeň. Značka Lise Charmel je skutečnou vášní pro všechny milovnice krajek. Nádherné série této značky ohromí svojí rafinovaností i netradičními barevnými kombinacemi. Vše, co si žena od prádla může přát, najde u prádla od Lise Charmel.

Lise Charmel započala svůj úspěch již v 50. letech minulého století a od té doby se stala značkou, jejíž kreace jsou uznávané jako ty nejluxusnější na celém světě. Tato značka přikládá důležitost materiálu a tak jsou její série protkány nejvybranějšími vyšívanými krajkami. Ty jsou šité na historických strojích a tím získávají na výjimečnosti. U Charmel nechybí samozřejmě ani hedvábné prádlo a velký důraz se klade i na pestrost vzorů – na své si příjdou jak milovnice květin, tak zvířecích vzorů či nežných tónů barev. Pro větší velikosti nabízí prádlo podznačka Eprise a mladistvější série si užijete u značky Antigel.

Inovaci v prádle přinesla Lise Charmel i díky výrobě šperků z krajek, které doplňují její série prádla. Díky nim získá žena dokonalý pocit ze silného souznění prádla a doplňků. U nás si tuto značku můžete vyzkoušet nejen v podobě spodního prádla, ale i košilky, pyžámka či župany, stejně tak jako kvalitní plavkové série.