Marie Jo

Marie Jo je belgická značka, která společně s Primadonnou spadá pod firmu Van de Velde. Prádlo Marie Jo je tvořeno pro ženu, která je neustále v pohybu. V jejich sériích najdete jak basicové kousky, tak neuvěřitelně propracované designy – všechny mají společnou kvalitu materiálu a ověřené střihy.

Marie Jo jde s trendy. Každou sezónu přinese dechberoucí barevné kombinace ve spojení s luxusní krajkou. Specializuje se na podprsenky do košíčku F a proto si ji oblíbily ženy s menším i středním poprsím. Marie Jo si zakládá na svých ověřených střizích, které padnou jako ulité a díky kvalitě materiálu je jejich prádlo neuvěřitelně pohodlné. Nefandíte-li krajkám, okouzlí vás sestřička Marie Jo s názvem L’Aventure, která se soustředí na hladké prádlo se zajímavým tiskem.

Naše zákaznice milují především barevné série této značky, které se každou sezónu mění a tak dávají pocit výjimečnosti. Marie Jo nás vždy umí příjemně překvapit! Její basicové série u nás však mají také své pevné místo – jde o sérii Undertones, která je praktickou řadou pro každý den v klasických barvách, či květinová podprsenka Avero. Marie Jo je jednoduše tajemstvím žen, které milují dotek luxusu na svém těle.