Marlies Dekkers

Nejslavnější nizozemskou návrhářkou spodního prádla je dozajista Marlies Dekkers. Její sláva ji předchází po celém světě a jedinečné místo na trhu s prádlem si vybudovala díky svým originálním kreacím a těší se i velké oblibě u hollywoodských hvězd. Proč tomu tak je?

Marlies Dekkers jako první představila prádlo, které by se mělo nosit jako viditelná součást outfitu. Tím Dekkers změnila pohled celého světa na spodní prádlo a to jako na něco, co by nemělo být skryto pod oděvem ženy. Její inspirace při vytváření extravagantních sérií pramení především ze silných a emancipovaných žen historie a mytologie. Dekkers chce svým prádlem inspirovat ženy, aby se viděly krásné takové, jako jsou a pomáhat vybudovat sebevědomí a odvahu ukázat své tělo.

Prádlo Marlies Dekkers je stvořeno pro každou z nás, která se nebojí vybočit z davu. Naše nejmilejší série nese název Dame de Paris a je inspirována katedrálou Notre-Dame v Paříži – svými klenutými oblouky, které na podprsence tvoří proužky ve výstřihu. Prádlo této značky je jednoduše závislost a sbírat její poklady je pro každou milovnici prádla neskutečným potěšením.