Maryan Mehlhorn

Maryan Mehlhorn navrhuje plavky a plážové doplňky již více než 40 let. Identita značky se v průběhu let neustále vyvíjela, avšak stále zůstala věrná svému nesrovnatelnému jádru: splynutí současné módy s nejvyšším standardem kvality a střihů. Všechny výrobky značky jsou pečlivě navrženy a vyvíjeny. Od textilního designu až po vývoj stylů a tvarů se každoročně vytvářejí jejich dechberoucí kolekce.

Rozsáhlé a vysoce detailní zpracování je základním prvkem celého procesu tvorby, kterému tvůrčí tým Maryan Mehlhorn věnuje mnoho času a pozornosti. Předtím, než se kousek připraví do výroby, je každá jednotlivá série ručně ušita. Jde o obrovský proces, který změní každý kousek značky Maryan Mehlhorn na něco velmi zvláštního.

Většina sérií této značky potřebuje několik hodin ruční produkce a jsou vyráběny pouze těmi nejtalentovanějšími pracovníky výrobního týmu. Vybrané materiály a ozdoby jsou v mnoha případech výhradně vyvinuty pro společnost Maryan Mehlhorn. To umožňuje konstantní vysokou úroveň kvality, přizpůsobení a pohodlí. U této značky se těšte na tkaniny jako jemné hedvábí, které najdete na úžasných kaftanech či jiných doplňcích této značky.