PrimaDonna

Primadonna je belgická značka, díky níž se ženy s větším poprsím po celém světě cítí skvěle, žensky a především pohodlně. Jde o naši stálici, která nám pomáhá zařazovat nejen nadčasové kousky do šatníku dam, ale i ty barevné a více rafinované!

jde o jednu z nejdéle fungujících značek prádla na světovém trhu. Její počátky se datují od roku 1865 a již v 19. století tato značka oslavovala křivky žen. Primadonna využívá jen ty nejlepší materiály, které jsou prodyšné a především vydrží. Zakládá si na eleganci, krajkách a nebojí se ani pestrých barev, které rozzáří den. Primadonna moc dobře ví, jaké problémy žena s větším poprsím může denně prožívavat a tak je jejich prádlo tvořeno s největší pečlivostí a základním kamenem jsou střihy podprsenek, které vznikají i 18 měsíců. Mladší sestřička Primadonny nese název Twist a soustředí se na prádlo živých barev všemožných vzorů.

Jeden z mnoha pokladů, na který u Primadonny nedáme dopustit, je podprsenka Divine. Jde o jednu z našich nejprodávanějších podprsenek, jejíž košíček je tvořen tuženou krajkou. V sérii Divine u nás najdete i perfektní samodržící podprsenku až do košíčku G, která je revoluční v tom, že drží i bez umělých silikonových pásů. Primadonna tvoří taktéž naprosto bezkonkurenční střihy plavek, které jsou mezi našimi zákaznicemi nejoblíbenější!