Simone Perele

Značka, bez které bychom si náš sortiment neuměli představit, to je Simone Perele. Její prádlo je naprostým základem v šatníku každé ženy, které miluje pohodlí, užívá si nadčasových střihů a elegantních designů. Proč je tato značka tak oblíbená u žen po celém světě?

„Sebevědomí je krása, která nepomíjí,“ jak řekla zakladatelka madam Simone Perele. Tato dáma a bezkonkurenční korzetiérka otevřela svůj první ateliér již v roce 1948. Jejím cílem bylo již tehdy přinést pohodlné prádlo, které podpoří siluetu ženy a stále jde ruku v ruce s módními trendy. Od korzetů se trend přesouval k podprsenkám a byla to právě značka Simone Perele, která se nebála inovovat materiály k jejich výrobě a tvořila opravdu perfektně padnoucí střihy. A to až do košíčku H.

Nejslavnější sérií této značky je jednoznačně Andora, o které se říká, že si tuto podprsenku pořídí každou minutu jedna žena na světě. Právě Andora přinesla trend košíčku z prodyšného materiálu 3D spacer. Dalšími sériemi, které najdete v naší nabídce každý sen, jsou Caresse nebo samodržící podprsenka Inspiration. Je pro ně typická i pudrová barva, která je elegantnější variantou k tělovým podprsenkám. Náš obdiv k této značce nezná hranic a věříme, že si ji zamilujete tak, jako my!